کاربر: مهمان

نیک پرداخت

شارژ حساب پي پال

بازگشت

محاسبه قیمت

میزان ارز درخواستی:

0

قیمت هر ارز(تومان):

0

کارمزد(تومان):

0

جمع هزینه ها(تومان):

0

نکات مربوط به سفارش

1- با توجه به محدودیت های جدید در پرداخت های پی پال، در صورت تمایل به ثبت سفارش مبلغ بالا حتما از قبل با بخش فروش هماهنگ کنید.

2- از اعتبار ایمیل پی پال گیرنده وجه اطمینان کامل حاصل نمایید

3-  در هر تراکنش، پی پال 3.4 درصد + 0.3 دلار از مبلغ ارسالی کسر می کند (در برخی تراکنش ها تا 5 درصد). بصورت مثال در صورتی که 100 دلار ارسال شود گیرنده حدود 96.5 دلار دریافت خواهد کرد.

4-  با توجه به تحریم ایران توسط پی پال، امکان پرداخت های مرتبط با ایران (یا سایر کشورهای تحت تحریم پی پال) نمی باشد. بنابراین قبل از ثبت سفارش در نظر بگیرید که در پروسه پرداخت اطلاعاتی مرتبط به ایران نباید باشد. (بطور مثال امکان درج شهرهای ایران در تراکنش ارسالی نمی باشد)

5- در صورتی که نیاز است گیرنده وجه، مبلغ را ریفاند کند (برگشت بزند) حتما از قبل اطلاع رسانی کنید و در صورتی که مشکلی بابت دریافت وجه برگشتی نباشد به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد. که در این صورت مبلغ بعد از دریافت و طبق نرخ خرید پی پال توسط نیک پرداخت به حساب شما و بصورت ریالی لحاظ خواهد شد. 

6 - در نظر داشته باشید اخیرا  سخت گیری ها و نظارت های پی پال بیشتر شده، بنابراین قبل از ثبت سفارش همه موارد را بررسی کنید که قطعی باشد. در صورتی که فرستنده به هر دلیلی وجه را برگشت بزند ممکن است امکان دریافت مبلغ برگشت خورده یا دسترسی به آن را نداشته باشیم.

7- اگر گیرنده وجه به هر دلیلی و بدون هماهنگی اقدام به ریفاند ( برگشت پول ) کند، در صورتی که مشکل در دریافت و یا حساب مبدا (نیک پرداخت) نباشد، مبلغ بعد از کسر کارمزدهای احتمالی به نرخ خرید پی پال محاسبه و به حساب کاربر لحاظ خواهد شد.

8- اگر به هر دلیلی سرویس یا محصول دریافت نکردید و نیاز به باز کردن dispute باشد، این امر از طرف ما قابل پیگیری نیست. قبل از خرید تمام جوانب از جمله اعتبار گیرنده را در نظر بگیرید.

9- مدت زمان انجام سفارش در حالت معمول کمتر از 30 دقیقه  است.

10- اگر بعد از ثبت سفارش تصمیم به کنسل شدن سفارش داشتید هر چه سریعتر اطلاع دهید، در صورتی که سفارش از طرف ما انجام نشده باشد کنسل خواهد شد.

2022 | © کلیه حقوق نیک پرداخت محفوظ می باشد