کاربر: مهمان

نیک پرداخت

خريد با پي پال

بازگشت

محاسبه قیمت

میزان ارز درخواستی:

0

قیمت هر ارز(تومان):

0

کارمزد(تومان):

0

جمع هزینه ها(تومان):

0

نکات مربوط به سفارش

1- با توجه به محدودیت های جدید در پرداخت های پی پال، در صورت تمایل به ثبت سفارش مبلغ بالا حتما از قبل با بخش فروش هماهنگ کنید.

2- از وارد کردن آدرس صحیح خرید محصول اطمینان حاصل فرمایید

3- با توجه به تحریم ایران توسط پی پال، امکان پرداخت های مرتبط با ایران (یا سایر کشورهای تحت تحریم پی پال) نمی باشد. بنابراین قبل از ثبت سفارش در نظر بگیرید که در پروسه پرداخت اطلاعاتی مرتبط به ایران نباید باشد. (بطور مثال اطلاعات پروفایل کاربری شما در سایت مورد نظر نباید ایران باشد)

4- در صورتی که نیاز است گیرنده وجه، مبلغ را ریفاند کند (برگشت بزند) حتما از قبل اطلاع رسانی کنید و در صورتی که مشکلی بابت دریافت وجه برگشتی نباشد به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد. که در این صورت مبلغ بعد از دریافت و طبق نرخ خرید پی پال توسط نیک پرداخت به حساب شما و بصورت ریالی لحاظ خواهد شد.

5- اگر گیرنده وجه به هر دلیلی و بدون هماهنگی اقدام به ریفاند ( برگشت پول ) کند، در صورتی که مشکل در دریافت و یا حساب مبدا (نیک پرداخت) نباشد، مبلغ بعد از کسر کارمزدهای احتمالی به نرخ خرید پی پال محاسبه و به حساب کاربر لحاظ خواهد شد.

6 - در نظر داشته باشید اخیرا  سخت گیری ها و نظارت های پی پال بیشتر شده، بنابراین قبل از ثبت سفارش همه موارد را بررسی کنید که قطعی باشد. در صورتی که فرستنده به هر دلیلی وجه را برگشت بزند ممکن است امکان دریافت مبلغ برگشت خورده یا دسترسی به آن را نداشته باشیم.


7- اگر به هر دلیلی سرویس یا محصول دریافت نکردید و نیاز به باز کردن dispute باشد، این امر از طرف ما قابل پیگیری نیست. قبل از خرید تمام جوانب از جمله اعتبار گیرنده را در نظر بگیرید.

8- مدت زمان انجام سفارش در حالت معمول کمتر از 30 دقیقه  می باشد اما ممکن است بنا به موارد پیش بینی نشده پرداخت با تاخیر بیشتر انجام شود. در صورتی که نیاز است پرداخت شما بصورت فوری انجام شود، قبل از ثبت سفارش حتما با بخش پشتیبانی/فروش هماهنگ کنید.

9- اگر بعد از ثبت سفارش تصمیم به کنسل شدن سفارش داشتید هر چه سریعتر اطلاع دهید، در صورتی که سفارش از جانب ما انجام نشده باشد، کنسل می شود.

10- در صورتی که بعد از پرداخت نیاز به وریفای حساب کاربری در سایت مورد نظر باشد، این مورد توسط ما امکان پذیر نیست. 

2022 | © کلیه حقوق نیک پرداخت محفوظ می باشد